Skolas administrācija
Neilande Aija
Izglītības iestādes vadītāja, kompozīcijas un zīmēšanas skolotāja;
Sīmane Ambaine Baiba
Direktora vietniece mācību jomā 4.-9. klasēm, 9.a klases audzinātāja;
Liberte-Lasmane Anita
Direktora vietniece mākslas jomā, dizains un tehnoloģijas (tekstils), vizuālā māksla – kompozīcija, karjeras konsultants;
Leinerte Anita
Direktora vietniece 1.-3. klase, sākumskolas skolotāja, 3.b klases audzinātāja;
Sikatere Inese
Direktora vietniece informātikas jomā, matemātika, datorika, audzinātāja 9.b klasei;
Lūsis Andrejs
Direktora vietnieks administratīvi saimnieciskajā darbā;
Viegzdiņa Anita Lietvede.
Pedagoģiskais personāls
Ādamsone Ligita
Teātra pulciņš 1.-4. klasēm;
Bukovska Ilze Matemātika, fizika, inženiezinības, 8.a klases audzinātāja ;
Baranovs Egons
Vizuālā māksla – kompozīcija, dizains un tehnoloģijas (keramika, veidošana, rasēšana);
Bethere Madara Gleznošana, zīmēšana;
Bensone Laima Pagarinātās dienas skolotāja;
Birska Dzintra
Ķīmija, bioloģija, dabas zinības, 7. klases audzinātāja ;
Blušs Artūrs
Gleznošana, zīmēšana, stikla apstrādes pulciņš;
Ciftler Abdullah Sinan Angļu valoda;
Duļkina Līga Pagarinātās dienas skolotāja;
Ernšteina Ruta Pagarinātās dienas skolotāja;
Gaile Katrīna Vizuālā māksla 1.-9. klases;
Galvāne Inga
Dizains un tehnoloģijas (metālapstrāde), metālapstrādes pulciņš;
Jaudzema Sanita Mūzika, Ansamblis 1.-9. klase;
Jezika Antra sākusmskolas skolotāja 1.b klases audzinātāja
Juhansone-Daugule Laura Vizuālā māksla 1.-5., 6. klases audzinātāja;
Imaks Haralds Pasaules un Latvijas vēsture;
Keiša Gunita 3.b klases audzinātāja, pagarinātās dienas skolotāja;
Kušnere Inta Datorika, sākumskolas skolotāja, 2. klases audzinātāja;
Ligita Ķimse
Latviešu valoda, literatūra, sociālās zinības, 5. klases audzinātāja;
Latoškina Žanete
Sākumskolas skolotāja 3.a klases audzinātajā;
Lazdiņa Rūta Bibliotekāre
Liepiņa – Štrausa Evita
Angļu valoda, 8. b klases audzinātāja;
Lūse Zane
Sākumskolas skolotāja, 1.a klases audzinātaja;
Mancini Adelaide Itāļu valodas skolotāja;
Pilenieks Aigars Dizains un tehnoloģijas (kokapstrāde);
Piļipčuka Aleksandra Krievu valoda;
Podlužnaja Anastasija Ģeogrāfija;
Pujāte-Stūre Lāsma Zīmēšana, kolāžas, grafikas pulciņš;
Pumpure Ineta
Latviešu valoda, literatūra;
Saliņa Ineta Vācu valoda;
Skirmante Ausma Dizains un tehnoloģijas (keramika), keramiskā veidošana, veidošana, keramikas pulciņš 1.-4. klases;
Sirica Marta Elīza sākumskolas skolotāja
Stepule Ingrīda
Gleznošana, drāma, teātra pulciņa “Ķirbis” vadītāja, skolēnu pašpārvaldes konsultante;
Upacers Pēteris Angļu valoda 1.-6. klase;
Upīte Kristīne Dizains un tehnoloģijas 5.-7. klase;
Teteris Aivars Sports un veselība;
Zajančkovskis Zigmunds Fizika;
Vidze Liene skolotāja palīgs
Skolas atbalsta personāls:
Valija Auniņa
sociālais pedagogs;
Prūse Rasma logopēds;
Pumpure Ineta sociālais pedagogs 5-9.klasei;
Tatjana Timofejeva
psihologs;
Helēna Totojeva
medmāsa;