Mājaslapa izstrādes procesā

         

Aktivitātes

 

Salidojums

Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskolas
salidojums 2013.gada 15.jūnijā plkst. 15:00
Aspazijas bulvārī 34


Jau 20 gadus pastāv Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola
Skola gaida savus absolventus un bijušos kolēģus.
Sākot ar 23.aprīli notiek dalībnieku reģistrācija.
Reģistrēties var personiski - ierodoties skolā, vai elektroniski, pēc 23.aprīļa.

Pieteikšanās.
Sīkāka informācija par pieteikšanās kārtību:

No 23. aprīļa līdz 2013.gada 7. jūnijam iespējams pieteikties gan internetā (šajā vietnē -
"Pieteikties pasākumam"), gan skolā. Dalības maksa reģistrējoties līdz 7. jūnijam Ls 8. Reģistrējoties pēc 7. jūnija dalības maksa Ls 10.

1. Ja pieteikšanos veicat internetā - jāpārskaita 8 lati norādītajā kontā. Konts būs redzams pēc anketas aizpildīšanas, uz Jūsu norādīto e-pastu tiks nosūtīta Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola vēstule par sekmīgu pieteikšanos, kurā vēlreiz būs norādīts bankas konts, kurā jāieskaita dalības maksa 8 lati. Tātad, - pieteikšanās anketā noteikti jānorāda reāls e-pasts, jo arī ieejas ielūgums pēc samaksas tiks nosūtīta uz šo e-pastu.
Apstiprināšana un Jūsu parādīšanās sadaļā "Dalībnieki" parasti notiek dažu dienu laikā. Ja sevi neredzat Dalībnieku sarakstā vairāk kā 5 dienas, tad, lūgums, zvanīt vai rakstīt skolai (kontakttālrunis un e-pasts noradīts sadaļa "Sazināties")
Tātad vēlreiz - piedalīšanās jubilejas pasākumos skolā ir iespējam pēc tam, kad esat ierakstīts "Dalībnieku" sarakstā.

2. Ja vēlaties pieteikties skolā, tad jānāk uz skolu - kanceleju vai mācību daļu. Tad pierakstītājs veiks darbības, kuras principā neatšķirsies no tām, ko pats var veikt internetā. Atstājot skolā 8 latus, uzreiz saņemsiet ielūgumu.
Sākot ar 7. jūniju pieteikšanās internetā tiks slēgta, jo nevaram garantēt, ka Jūsu iemaksātā nauda laikā nokļūs līdz mums. Skolā, protams, vēl varēs reģistrēties.
Piesakies un atgādini klasesbiedriem un skolas biedriem!

Gaidīsim!!! Ar cieņu RCDP skolotāju kolektīvs.